3 czerwca 2013

KONKURS
Zasady konkursu:


1. Stwórz swoją własną interpretacje bloga/hasła w formie kolażu/mood board!
2. Wybierz 2 nagrody i prześlij kolaż na maila: konkursidwriwm@gmail.com ( w tytule numery nagród) i napisz kilka słów o nim.
3. Zostaw komentarz (swój e-mail) potwierdzający wysłanie maila  KLIK .

Czas trwania konkursu  3 czerwca - 13 czerwca 2013.

Technika wykonania pracy dowolna, im bardziej kreatywnie tym lepiej, wraz z markami wybierzemy najciekawsze prace i nagrodzimy.


Nagrody:
1. Wybrany wzór bransoletki od Czaki Bransoletki 

2. Wybrany wzór bransoletki od US.

3. Wybrany wzór notesu od Stalk.


4. Czapka "Fucker" od ReBell .

5. Wybrany wzór na kubku od For.rest .

6. Ultra crop top od Charlotte Rouge .


 7. Koszulka "Black is such a happy color" od Dirty Swag . Powodzenia! :)


EDIT.

Wyniki konkursu! Laura
"I don't want realism. I wan't Paris.
Miejsce ucieczki od rzeczywistości- Paryż. Tam właśnie ulica inspiruje, kawa smakuje najlepiej,ludzie są piękni,a nawet najmniej znana ulica zachwyca.Tam unosi się duch Coco Chanel. Paryż jest moją magią!"
2. US

Jagoda 
",,Magical emotions". Uważam, że ludzkie emocje, więzi i powiązania między ludźmi tworzą magię tego świata. Wszystko w stylistyce czarno-białej, która charakteryzuje waszego bloga. Mam nadzieję, że moja praca będzie uznana przez was subtelną namiastką prezentowanego codziennie na blogu artyzmu."


Agata
" Kolaż sam w sobie ma przedstawiać granicę między smutną, szarą teraźniejszością, na której się skupiamy, o której czytamy w gazetach, a rzeczach prawdziwie ważnych w tym życiu jak rodzina, czy tolerancja. Ukazuje też przedmioty zwykłe, niczym niewyróżniające się pośród tłumu innych, znacznie ciekawszych i fascynujących rzeczy. Ukazuje je w sposób w jaki postrzega je bawiące się dziecko, dziecko w każdym z nas. Przedstawia zwykły patyk, który często bywał w dzieciństwie różdżką, zwykły marker, który robił za mikrofon, kocyk, co był peleryną, czy zwykłego konia, który stawał się magicznym jednorożcem. 
 Z jednej strony szara, zimna strona teraźniejszości, realiów, które media wciskają nam na siłę, a z drugiej różowa, słodka i puszysta strona, o której istnieniu często zapominamy. W takim razie dlaczego nie wstać z kanapy, kiedy to oglądamy wiadomości i rzucić prezenterowi zdecydowane "I don't want realism. I want magic!" i nie wybiec na dwór, dosiąść swojego jednorożca, mając na sobie pelerynę, a w dłoni dzierżąc różdżkę? Odpowiedź pozostawiam państwu z nadzieją, iż obrazy zawarte w kolażu, połączone wraz z moją motywującą małą mową, obudzą w Was dziecko :)"


4. REBELL

Ola
"Kolaż ten jest interpretacją bloga, ponieważ tak samo jak on mnie inspiruje. Czarne róże na tle kojarzą mi się z pięknem, ale takim nieoczywistym - połączonym z tajemniczością, czymś innym, może dziwnym, ale na pewno intrygującym - szczególnie w odwróceniu. Właśnie to odwrócenie kolorów stosowałam kilka razy, żeby pokazać, że nie zawsze wszystko jest takie, jak nam się może wydawać - tak jak w "Alicji w Krainie Czarów". Salvador Dali - wielki, ekstrawagancki, najbardziej oryginalny artysta w historii - z Yves Saint Laurentem - fantastycznym kreatorem mody, wyjątkowo ciekawą personą, no i... niezłym ciachem :) A czy tego właśnie nie łączy Wasz blog? Tatuaż konstelacji, który bardzo chciałabym mieć i który jest ucieleśnieniem właśnie owej magii. Postaci ze starego kina, papierosy, czasy, za którymi tęsknię, a w których nie żyłam. No i żartobliwie - Kevin i DRUGS, w pop-artowym technikolorze, no i znowu w odwróceniu. A wszystko zwieńczone kilkoma błyskami. Właśnie tak widzę to hasło."


Asia
"skojarzenia, połączenia, powiązania, poplątania i esencja magii."


Anna
"Kolaż, który wysyłam jest moją interpretacją hasła waszego bloga. Może raczej powinnam powiedzieć, że nie tylko samo hasło, ale też klimat bloga inspirują mnie do prac właśnie w tym klimacie i kierunku. Nie jest to typowy moodboard, kolaż jest bardziej artystyczny, ale mam nadzieję, że jeszcze się zalicza ;) Korzystałam głównie ze starych rycin biologicznych i obrazu Sandro Boticelli. Jest tam również jeden mój szkic."


Kawka
""szewska pasja"- Kolaż o tym, co sprawia największą frajdę w życiu-jedzenie i miłość, a jeśli jest w tym pasja, to już totalne czary-mary i hokusy-pokusy. A buty, bo jak pisał Jonathan Carroll: "Nie licząc miłości, aktem największego optymizmu jest kupowanie butów.(...) Chcemy doczekać jutra, ale jeśli kupujemy nowe buty albo jeśli się zakochujemy, znaczy to, że zamierzamy tu jutro być." Może jedzenie butów też się liczy.

"nóżwplecy"- Kolaż o tym, że "oprócz marzeń warto mieć papierosy". "

Joanna
"Zrobiłam kolaż ze zdjęć i obrazków które wycinam i zbieram od dawna i chowam do pudełka. Na kolażu umieściłam waszą nazwę bloga wykaligrafowaną na kalce. Zdjęcia które wybrałam kojarzą mi się z waszym blogiem. Moda,kwiaty,kobiety,niebo, nagość, czerń i biel...spróbowałam to ująć na tym małym plakacie"Kacper
"Załączony kolaż stworzyłem z prac mojego autorstwa. Inspirują mnie sceny z filmów, oraz zdjęcia z niszowych magazynów. Dążę do tego by moje fotografie wyglądały jak ze snów"

26 komentarzy:

 1. potwierdzam adres e-mail: fajniebedzie@onet.pl :) A jednak da się przejść na tą stronę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. potwierdzam adres e-mail: luizalulusierocka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. potwierdzam wysłanie maila: jbarglik@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy uzyc fotografii z bloga, wlasnych rysunkow?.. na czym to dokladniej ma polegac

  OdpowiedzUsuń
 5. dzaasper@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na czym polegają zasady? Ma to być interpretacja Twojego bloga i hasła I don`t want realism, I want magic? Tak to zrozumiałam

  OdpowiedzUsuń
 8. -mogą to być Twoje fotografie,albo rysunki lub po prostu zdjęcia niekoniecznie z bloga :)

  -tak, jak postrzegasz / interpretujesz hasło lub bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 9. kafkawka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. przesłane
  dariak@autograf.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. potwierdzam wysłanie pracy - ola_danielewicz@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. jagodapinkowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. asia.olech@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. potwierdzam adres: a.nowacka2909@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. potwierdzam - aleksandraforma@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. osetekaleksandra@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Wysłane! ;)

  aleksandra016@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. coś ode mnie też.
  m.maniarska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. potwierdzam maila monka0051@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Potwierdzam -
  Magdalena_Pomierny@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails